İnci Yıldız Anaokulları

1998 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projelerimiz kısa süre içinde ülkemizin değişik il ve ilçelerinde 9 okula ulaştı. Bugün İnci Yıldız okul öncesi eğitim kurumları, çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinciyle ülkemizde okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek geleceğe doğru geleceğe sözümüz var… sloganıyla yoluna devam ediyor.

İnci Yıldız Çocuk Akademisi ile öğrencilerin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, farklı düşünen ,fark edilen ,özgüveni ile insiyatif alabilen butik bir okul konsepti ortaya koyulmaktadır.

Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları nitelikli eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve gelecekte, kısacası yaşadıkları dünyada lider ,yıldız parmakla gösterilen milli ve maneviyatı güçlü olacak verimli birey olmaktadırlar.

İnci Yıldız tarafından kurulan İnci Yıldız Çocuk akademisi, öğrencilerinden ve velilerinden aldığı güçle hizmet yelpazesini hızla büyütüyor. Eğitim dünyasının içinden aynı zamanda bir anne olan İnci Yıldız, insan gelişimine ve eğitimine, çocuk yetiştirme yöntemlerine, çocuklara adanmış mesleki tecrübesi en güçlü kurum olarak geleceğe yön vermektedir.